השירותים שלנו

כתיבה שיווקית

מכירים את זה שיש לכם רעיון למאמר שיווקי, אבל בתכל'ס אתם לא ממש יודעים כיצד לנסח אותו באמצעות כתיבה שיווקית? כתיבה כזאת שתגרום ללקוחות שביקרו באתר הבית שלכם - באמת ליצור איתכם קשר! כתיבה שיווקית מטעם גולת הכותרת, מבוססת על יסודות שיווק בינלאומיים. מדובר בכתיבה שיווקית שיודעת לעורר רגש, לגעת בכאב ובצורך ולעורר עניין בקרב לקוחות פוטנציאליים, ובשורה התחתונה? גורמת להם לעשות את הצעד הראשון ולהתקשר אליכם!

כתיבת פוסטים לרשתות חברתיות

הרשתות החברתיות צברו תאוצה במרוצת השנים, כיום הן מהוות פלטפורמה אדירה לקידום עסקים. ניהול עסק כולל מגוון רחב של פעולות אשר דורשות משאבים רבים ולא מעט אנרגיה. כתוצאה מכך, ישנם מקרים רבים בהם פרסום התוכן ברשתות חברתיות נדחק הצידה ולא מקבל את המקום הראוי לו. כאן המקצוענים של גולת הכותרת נכנסים לתמונה! אנחנו נכתוב לעסק שלכם, תוכן שיווקי ומעניין לקהל היעד הספציפי שלכם, הכולל קופירייטינג ממוקד, קצר וחד שיש בו כותרת מסקרנת, תוכן מרתק והובלה לפעולה.

קופירייטינג

בעולם הדיגיטלי של ימינו, ישנם אינספור עסקים שמציעים את מוצריהם ושירותיהם ברחבי הדיגיטל. הדרך שלכם להתבלט ולצבור נוכחות דיגיטלית היא באמצעות קופירייטינג ייחודי, שתפקידו למתג ולבדל את העסק שלכם משאר העסקים האחרים. קופירייטינג מבית גולת הכותרת, מושתת על רעיונות ייחודיים ומחשבה יצירתית יוצאת דופן, שתדוג ברשת לקוחות פוטנציאליים ותגרום לכל גולש שנכנס לאתר הבית שלכם לזכור אתכם!

כתיבת תוכן באנגלית שפת אם

הצוות המקצועי שלנו כולל כותבי תוכן מקצועיים בעלי אנגלית שפת אם. אז אם אתם מחפשים כתיבת תוכן באנגלית, אצלנו תקבלו כתיבת תוכן מוקפדת המושתתת על כללי הדקדוק והתחביר, בשפה קוהרנטית ורהוטה. חשוב לקחת בחשבון, כתיבת תוכן באנגלית מכותבים ללא שפת אם - עלולה לגרום לנזק יותר מאשר לתועלת.

תרגום לאנגלית

אם אתם בעלי עסק שזקוקים מפעם לפעם לתרגום מקצועי לאנגלית שפת אם - הגעתם למקום הנכון! בגולת הכותרת, תוכלו לקבל שירותי תרגום לאנגלית, ממתרגמים בעלי שפת אם באנגלית. כך תקבלו תרגום לאנגלית המוקפד על כללי התחביר והדקדוק, הכתוב באופן ברור, באנגלית רהוטה וקוהרנטית. קחו בחשבון, שתרגום לאנגלית ממתרגמים ללא שפת אם, עלולה להוביל לנזקים ברמה העסקית ולסכן את המוניטין העסקי שלכם.

כתיבת תוכן לאתרים

גולת הכותרת עוסקת בכתיבת תוכן לאתרים מכל התחומים. במרבית המקרים, כתיבת תוכן לאתרים כוללת: אודות החברה, שירותי החברה, עמוד הבית, סלוגנים, צור קשר ובלוג. אם בניתם אתר חדש ואתם צריכים תוכן למיתוג העסק, אנחנו נכתוב אותו בשבילכם! לפני תהליך הכתיבה נבצע שיחת אפיון, נבין ביחד את השפה המיתוגית שבה אתם בוחרים למתג את העסק שלכם, נזקק את הרעיונות ונכתוב אותם בצורה מעניינת, קולחת, שנונה ושיווקית!

כתיבת טכנית

גולת הכותרת מתמחה במתן שירותי כתיבה טכנית. כתיבה טכנית היא כתיבה שנועדה להקל על אופן השימוש במוצרים טכניים. ההגדרה של "מוצר טכני" משתנה והיא עשויה לכלול מכשיר, מכונה, כלי עבודה למיניהם, או לחלופין, לכלול גם תוכנות שפותחו על ידי חברות היי-טק. כתיבה טכנית היא למעשה: כתיבה מפורטת של חוברת הפעלת מוצר, קבצי עזרה, מדריך למשתמש וכדומה.

הודעות לעיתונות: קומוניקטים

כל נושא מעניין שקשור לעסק שלכם יכול להפוך לאייטם תקשורתי מסוקר. הדרך לסיקור תקשורתי היא באמצעות כתיבת "קומוניקט" או במילים פשוטות "הודעה לעיתונות" שמטרתה לעניין את הכותב ולסקרן אותו באייטם שלכם! לכתיבת קומוניקט יש כללים מאוד ברורים, חשוב לנסח אותו בצורה עניינית וקולחת מחד ולחשוב מחוץ לקופסה מאידך. אחרת? היא תגיע לדואר זבל, כמו עוד מאות הודעות אחרות. בדיוק בשביל זה יש לכם אותנו! הצוות המקצועי שלנו יודע היטב כיצד לכתוב הודעה לעיתונות, כזאת שתגרום לכל מי שמקבל אותה: לעצור, לקרוא עד הסוף וגם לכתוב עליה אייטם תקשורתי.

כתיבת ערכים לוויקיפדיה

כולנו מכירים את ויקיפדיה - האנציקלופדיה הדיגיטלית הגדולה בעולם. ערך בוויקיפדיה עשוי לקדם את העסק שלכם פלאים ולהזניק אותו קדימה. כאשר לעסק כלשהו קיים ערך בוויקיפדיה, האלגוריתם של גוגל יודע לזהות את זה, מעריך את זה ומעלה את הנוכחות והסמכות של אתר הבית שלכם.

כתיבת מאמרים מקצועיים

הצוות המקצועי של גולת הכותרת מיומן בכתיבת מאמרים מקצועיים בכל התחומים. גולת הכותרת בעלת ניסיון רב שנים ומוניטין גבוה בכתיבת תוכן במגוון רחב של תחומים כגון: רפואה, ביטוח ופיננסים, אסתטיקה וביוטי, תוכן משפטי, תחום הטיפול והנפש, נדל"ן ומקרקעין, משכנתאות, שיווק ופרסום דיגיטלי, גינון ואדריכלות נוף, מאמרים מקצועיים באנגלית שפת אם ועוד.

שכתוב תוכן

עולם הקידום והשיווק הדיגיטלי מושתת ברובו על קישורים ותוכן, על מנת לשמור על דירוג גבוה, חשוב לחדש תוכן קיים כל הזמן. בטוח שאין ברשותכם תמיד את הזמן והיכולת לחשוב על נושאים חדשים ולייצר עוד תכנים מאפס. שכתוב תוכן הוא למעשה, אופציה מצוינת עבור עסקים שיש להם בלוג עם מאמרי תוכן. גולת הכותרת, יודעת לקחת את כל התכנים הללו ולשכתב אותם לעוד ועוד תכנים שהאלגוריתם של גוגל יזהה כתוכן חדשני. עם המקצוענים שלנו אתם יכולים לתת לנו לעשות את העבודה בשבילכם, להיות בראש שקט ולנצל את הזמן לקידום העסק.

עריכה לשונית והגהה

גולת הכותרת מבצעת עריכה לשונית והגהה. עריכה לשונית כוללת דרישה של תקינות השפה על פי תקן הלשון העברית, בהירות רעיונות וניסוחים כתובים, חלוקת פסקאות נכונה, משפטים קוהרנטיים וטקסטים מהוקצעים.
דילוג לתוכן